СТАЛКЕР 2022


Організатором турніру є Львівський карповий клуб та компанія Trinity Baits.
Змагаються 36 учасників.Водойма розбита на чотири зони,в кожній зоні-9 спортсменів.Переможець-учасник,що зловить найбільшу загальну вагу риби! Зонна система підрахунку призових місць.
Змагання пройде з 1 по 5 серпня

Start

01-08-2022 09:00

Finish

05-08-2022 15:00

Participants

36

Price

5000

Organizer

Організатором турніру є Львівський карповий клуб та компанія Trinity Baits.

РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАННЯ СТАЛКЕР
1.Загальні положення.
1.1.Організатором турніру є Львівський карповий клуб та компанія Trinity Baits.
1.2.Змагаються 36 учасників.Водойма розбита на чотири зони,в кожній зоні-9 спортсменів.Переможець-учасник,що зловить найбільшу загальну вагу риби! Зонна система підрахунку призових місць.
1.3. Учасникам заборонено за тиждень до старту змагань відвідувати водойму.У випадку порушення цього пункту,організатори мають право не допустити учасника до зманань.
1.4.Заліковою вважається виловлена учасником риба (карп та білий амур) вагою 1.5 кг і більше.
1.5.Змагання пройде з 1 по 5 серпня
Реєстрація учасників-до 9.00 1.08
9.30-жеребкування
Старт змагань-13.00 1.08
Перебіг змагань 1.08-5.08
Фініш змагання 13.00 -5.08
Нагородження 15.00-5.08
1.6.Призовий фонд формується за принципом-Сумма вступних-витрати(оренда,суддівство..)решта в призовий фонд.
1.7. Кожен учасник отримає комплект наживок від Trinity Baits.
Також всі учасники будуть забезпечені Антисептиком від Trinity Baits.

1.8.Також будуть нагороди від спонсорів-детальніше перед змаганнями.

2.Участь у змаганні і оплата.
2.1.У турнірі беруть участь учасники,що подали заявку.
2.2.Учасник вважається зареєстрованим після повної оплати.
2.3.Оплата за змагання-5000 грн.
2.4.Реквізити для оплати: номер картки Приватбанку:5221 1911 0100 9099 Михаць Я.Б.
2.6. Будуть також розіграні джек-поти (участь по бажанню учасника):
-найбільша риба за добу-250грн
-сума пяти найбільших риб-500грн
-загальна вага - 500 грн
-біг Фіш змагань - 500 грн
Разом:(3×250)+500+500+500=2250грн


3. Вимоги до снастей, оснастки, насадки, прикормки і годуванню:
3.1. Використовується тільки донна снасть.
3.2. Учасник ловить на 3 вудки, по одному гачку на кожній.Кількість оснащених запасних удилищ не обмежується.
3.3. Заборонено використовувати будь-які види годівниць, в т.ч. «Метод» і обліплення прикормкою елементів монтажу.Заборонено використовувати флет-фідерні монтажі.За порушення цього пункту учасник припиняє участь у змаганні та покидає свій сектор протягом трьох годин.
3.4 Дозволено точкове догодовування за допомогою розчинних матеріалів (ПВА), що доставляються у воду разом з оснасткою під час закидання спорядженої снасті.
3.5. Заборонені живі або мертві насадки тваринного походження.
З.6.Можна використовувати лише безпечу оснастку, при обриві якої, риба зможе сама звільнитися від грузила.
3.7 Дозволено встановлювати в своїй зоні 1 маркер.
3.8. Використання ракети, ложки, парашута дозволено тільки в спеціально відведений для цього час - з 10.00 до 19.00. Протягом усього часу дозволяється підгодовування за допомогою кобри.
3.9.Командам дозволено привезти з собою необмежену кількість прикормки. Довоз прикормки в ході змагань категорично заборонено,і при виявленні такого факту карається заняттям 50 кг з заліку виловленої риби.
3.10. Годування та закид оснастки
здійснюється тільки зі своєї робочої зони з берега - захід у воду заборонений.Використання піддонів для побудови помоста на воді заборонено.
3.11. Використання дистанційно керованих засобів, плавзасобів та пневмомеханізмів для доставки прикормки і оснастки заборонено.
3.12 Забороняється використання ехолоту.

4. Ловля, поводження з рибою, зважування, поведінка на березі:

4.1. Тільки учасник змагання може закидати снасті, підсікати і підсачувати спійману рибу в своєму секторі. Ніхто сторонній, включаючи сусідів-учасників, не мають права допомагати підсачувати або виважувати рибу.
4.2. Застосування живих або мертвих тваринних насадок ,або їх,як складової прикормки(це-опариш,мотиль,хробак і т.д)а також наявність їх під час проведення змагань серед снастей і в багажі учасників -карається виключенням команди із змагань.Дозволено прикомки тваринного походження,які пройшли термічну обробку(втрата вологи 60- 80%),.Це стосується гамаруса,креветок,дафнії і т.д.
4.3. Виважування риби має відбуватися тільки зі своєї робочої зони. Якщо під час виважування риби буде зачеплена снасть сусідів, то вони можуть, але не зобов'язані заявити протест - в цьому випадку спіймана риба не буде зарахована.
4.4. Заходити у воду при підсачуванні й виважуванні можна настільки, наскільки це необхідно з точки зору спортсмена.
4.5. Діставати рибу з води можна тільки за допомогою підсака (не менше 70 см). Діставання риби з води руками вважається необережним поводженням з рибою та карається.
4.6. Спіймана риба дістається з підсака і звільняється від гачка з максимальною обережністю і тільки на спеціальному маті у вигляді люльки. Тільки учасник команди,яка спіймала рибу,вирішує,чи вона залікова.Якщо так,то до зважування риба зберігається тільки в спеціальному мішку, не більше, ніж одна риба на мішок! Учасники без 10 коропових мішків і коропового мата до змагань не допускаються.Судді перед змаганнями провіряють наявність відповідної кількості мішків та мата.
4.7. Мат повинен бути у формі люльки-з іншим матом команда не допускається до змагань.
4.8. Зважування проводиться суддями три рази на добу:зранку з 8 до 9 год. в обід- з 13 до 14 год.та ввчері з 20 до 21 год.Викликати суддів в ночі необхідно при вилові амура.
4.9. Після зважування риба відразу ж випускається назад у водойму, при цьому дотримується максимальна обережність.
4.10. Риба, що має ознаки необережного поводження з нею, а також загибла, не зараховується, а суддями та організаторами розглядається питання про причини події та про можливі організаційні висновки щодо команди.
4.11. Фотографування спійманої риби, якщо потрібно, здійснюється відразу ж після зважування у присутності судді, після чого риба повинна бути відразу відпущена.
4.12. УВАГА! Під час фотозйомки риба повинна знаходитися на мінімальній висоті над короповим матом - заборонено фотографуватися з рибою стоячи. Для випускання риба переміщається до води тільки в короповому мішку, матраці або підсаці!
4.13. При виважуванні риби в темний час доби дозволено використання малопотужних ліхтариків.
4.14. Заборонено шуміти на березі, купатися і розводити вогнища.
4.15. Учасники зобов'язані не чинити перешкод у роботі журналістів, фото-та кінооператорів, які офіційно співпрацюють з оргкомітетом.
4.16. Учасники та гості змагань зобов'язані вести себе коректно при спілкуванні із суддями, організаторами, працівниками забезпечення турніру та акредитованими журналістами, фото- та відеооператорами.
4.17. Учасникам і гостям заборонено перебувати в стані алкогольного сп'яніння і під дією наркотичних засобів!5. Транспортні засоби, гості та глядачі:

5.1. Тільки акредитований авто-мото транспорт може вільно пересуватися в зоні проведення змагань після стартового сигналу.Учасникам заборонено покидати свій сектор до закінчення змагань.Автомобіль учасника може знаходитись в секторі і не може його покидати до закінчення змагання,навіть якщо за кермом буде не учасник змагання.
5.2. Транспорт гостей та глядачів залишається поза зонами змагання ,у місці де визначить лінійний суддя.Гостям та спотерігачам не дозволяється ставити намети в любій із зон змагання,а можна лише за зоною і на відстані не менше 50 метрів від найблищого сектору.
5.3. Знаходження гостей і глядачів на території проведення змагань дозволено тільки у світлий час доби з 9.00 до 21.00.
5.4. Глядачам заходити в сектори команд заборонено. Лінійний суддя може заборонити спостерігачам дислокацію біля певного сектору на вимогу учасників команди(у випадку,коли спостерігач своїми діями або словами перешкоджає повноцінно здійснювати процес ловлі та виводить учасників з стану рівноваги)

6. Штрафні санкції:
6.1Порушення будь-яких обмежень, прописаних в даному регламенті карається попередженням. Наявність 2 (двох) попереджень прирівнюється жовтій картці!
6.2. Порушення положень, що стосуються вимоги до монтажу і оснасток карається виключеннямучасника із змагань.
6.3. Необережне поводження з рибою карається жовтою карткою крім випадків, коли дані дії заподіяли шкоди рибі - в цьому випадку команда знімається зі змагання.
6.4. Непред'явлення риби до зважування під час чергового проходу суддів карається жовтою карткою.
6.5. Не використання коропового мата карається зняттям даної риби із заліку та жовтою карткою.
6.6. При наявності двох жовтих карток учасник знімається зі змагання.
6.7.Учасник, виключений із змагання повинний покинути свій сектор протягом 3-х годин з моменту винесення відповідного рішення.
6.8.Результат виключеної зі змагання учасника – анулюється.

7. Судді, суддівство, жеребкування і претензії:

7.1. Судді розподіляються по зонах відповідальності і представляються учасникам змагань під час відкриття змагання до жеребкування.
7.2. Ваги у всіх зонах повинні мати однакову похибку вимірювання і перевіряються до початку змагань.
7.3. Результати зважування заносяться до протоколу тільки суддями.
7.4. Наявність кульок чи капсул для жеребкування перевіряється безпосередньо перед його початком.
7.5 Претензії повинні подаватися суддям протягом 60 хв. з моменту виникнення. Приймаються фото і відеоматеріали, так само як покази сусідів.Завдаток за подання претензії, становить 2000 грн. У випадку безпідставної притензії-завдаток не повертається.
7.6. Претензії розглядаються головним суддею.
7.7. При розгляді спірних питань, рішення головного судді змагання є вирішальним, і оскарженню не підлягає.
7.8 Організатор може відмовити в реєстрації заявника на участь, без пояснення причин. Організатор може скасувати реєстрацію зареєстрованого учасника з вагомих причин, не пізніше ніж за 10 днів до старту.
8. Заключні положення
8.1.Під час змагань буде організоване харчування спортсменів.
8.2.Якщо учасник не взмозі привезти з собою питну воду-необхідно повідомити завчасно про це організотора.
8.1.Кожен учасник зобов'язаний мати з собою кульки на сміття та залишити прибраний сектор після себе.
8.2.Дотримання чистоти і порядку в секторах під час змагання обов'язкове. Самостійна доставка мішків із сміттям на пункт збору після змагання вітається.

# Name(Command name) E-mail Phone Date

Registration closed!